Facebook
Instagram
Youtube
LinkedIn
Areál:
OTEVŘENO
BAZÉNY
78/634
WELLNESS
ZAVŘENO
Z důvodu přerušení dodávky tepla bude celý areál Bazény Lužánky 1. a 2. 7. 2024 UZAVŘEN. | Z důvodu opravy střešní konstrukce bude wellness UZAVŘENO od 3. 6. do 31. 7. 2024. Děkujeme za pochopení.

hledat
Aktivity a služby

Aktivity a služby

Bazény Lužánky

Plavecké bazény a wellness na jednom místě

K jedinému 50m bazénu v Brně nově přibyl druhý o délce 25 m. Kromě dvou plaveckých bazénů najdete na plaveckém stadionu za Lužánkami i relaxační nebo cvičný bazén pro děti a neplavce. To jsou 4 bazény v jednom areálu!

Bazény za Lužánkami už dávno nejsou pouze o plavání. Relaxujte v příjemném wellness, ve kterém najdete finskou saunu, parní solnou lázeň, VIP zónu s vířivkou a parní saunou nebo atypickou zážitkovou sprchu. K dispozici jsou vám také masérské služby. 

Občerstvení

Doplňte energii v občerstvení Molo, které je přístupné z vestibulu i z 50m bazénu. Potěší vás ranní nabídka čerstvého pečiva s kávou nebo čajem, stejně tak i lehké obědové menu.

Samozřejmostí budou domácí limonády, plněné pečivo během celého dne i sladká nabídka. K dispozici bude i dětský koutek.

Poseďte v příjemném prostředí, odkud můžete sledovat dění v bazénu. Připojit se můžete na bezplatnou Wi-Fi. 

Bazény

Areál Bazény Lužánky nabízí celkem čtyři bazény. Dva bazény o délce 50 a 25 metrů, mezi kterými mohou návštěvníci přecházet, dále jeden 16metrový bazén vhodný pro začátečníky a relaxační bazén nejen pro rodiče s dětmi. 

Návštěvníci bazénu si mohou plavání zpříjemnit návštěvou bezbariérové parní sauny. Parní kabina má kapacitu 10 osob. Dále je možné využít relaxační bazén s masážními tryskami. Parní sauna i relaxační bazén jsou součástí vstupu do bazénů, nejsou součástí wellness zóny.

Saunové ceremoniály

Ve finské sauně a v páře také probíhají pod vedením zkušených saunových mistrů saunové ceremoniály. Během nich jsou za pomoci příjemné vůně z esenciálních olejů polévány kameny tak, aby zvýšily vlhkost vzduchu a navodily v sauně pohodu.

Novinkou jsou saunové ceremoniály s mentolovými krystaly a metličkami. Používáme metličky z červeného dubu, které mají protizánětlivý účinek a snižují krevní tlak. Dále metličky z eukalyptu podporující hojení infekcí v oblasti krku a metličky březové, které pomáhají od bolesti svalů a kloubů po fyzické zátěži.

Sezóna saunových ceremoniálů je již ukončena. Začneme opět na podzim 2024.

Wellness

Wellness zóna nabízí páru, biosaunu, finskou saunu, VIP zónu s vířivkou a párou, ochlazovací bazén a terasu.

Wellness bude od 3. 6. do 31. 7. 2024 mimo provoz.

Masáže

Ve wellness si budete moci užít ten pravý odpočinek. Nově nabízíme masáže se zkušeným masérem. Vybrat si můžete z několika typů - klasickou masáž, reflexní masáž, sportovní masáž nebo masáž s lávovými kameny či baňkami. 

Na masáže je třeba se zarezervovat na tel. čísle 533 033 886 nebo na e-mailu: wellness-luzanky@starezsport.cz.

Šatny a zázemí

Snažíme se myslet na všechny návštěvníky. Přístup do bazénů i šaten je proto bezbariérový. V nových šatnách na vás čeká 659 uzamykatelných skříněk na čip, převlékací kabinky a panely se zrcadly a ručními fény pro dosušení.

Trygon - Centrum potápění

Máme mnohaleté zkušenosti se zkušebními ponory, školou potápění a výlety do nejrůznějších destinací. Přímo na Bazénech Lužánky vám v naší prodejně pomůžeme s výběrem kvalitního zboží a servisem vašeho potápěčského vybavení. 

E-mail: prodejna@trygonbrno.cz, Telefonní čislo: +420 603 413 716

Swim Market - Plavecké potřeby

Zajímáme se o plavání, vodní sporty a prodej plavek i plaveckých potřeb téměř 25 let. Nabyté zkušenosti díky každodennímu kontaktu se závodníky a odborníky na vodní sporty nám umožnily získat cenné poznatky a zpětnou vazbu ve výběru a užívání plavek i plaveckých pomůcek. 

E-mail: obchod@swim-market.cz, Telefonní čislo: +420 724 786 345

Čipové hodinky = 20 % sleva na každý vstup

Naše čipové hodinky můžete použít na osmi našich sportovištích a navíc získáte 20% slevu na každém vstupu! Sleva platí při nabití čipových hodinek minimální částkou 1 000 Kč.

CHCI UŠETŘIT dále